Yeni Nesil
Reklam Ajansı

Hizmetlerimiz

Size değil, Sizinle çalışıyoruz

Dijital Reklam
UX Tasarımı
Ürün Tasarımı
İçerik Stratejisi
Tasarım & Konsept
Sosyal Medya
Medya Planlama
Marka kimliği
Seo Optimizasyonu

Hakkımızda

Bir dijital ajanstan fazlası...

Krafidigital olarak diğer reklam ajanslarından farklı bir çalışma stiline sahibiz. Dijital ortamdaki hemen hemen her alanla ilgilenebilmekteyiz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle etkili bir işleyişe sahip olduğumuzu göstermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler olarak web tasarımı, kurumsal kimlik temini, fotoğraf ile video işlemleri, sosyal medya hizmetleri ve danışmanlık konularında şekilleniyor. Aynı zamanda da bu hizmetlerimizin altında pek çok farklı işleyişi de ortaya koymaktayız. Genel olarak kullanıcılarımızın memnun kalması adına titiz bir çalışma ortaya koyuyoruz. Projelerin her birinde de müşterilerimizle beraber hareket ederek, tam da bekledikleri gibi bir çalışmanın ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Tüm hizmetlerimizle kullanıcılarımızı memnun ederek, dijital dünyada uzun soluklu varlık göstermelerini sağlıyoruz.

Takım Çalışması

Kararlı ve yaratıcı olmaya giden en önemli yol!

Biz kimiz?

Kraftidigital reklam ajansı sanıldığından daha fazla iş yapmaktadır. Web tasarımı, Google ve sosyal medya reklamları ilk akla gelen dijital iş kollarıdır. Bunun dışında SEO, mobil pazarlama, influencer marketing gibi çalışmalar da gerçekleştirmektedir. Aslında dijitalde yer almanız için en muhtemel iş kollarını bünyemizde barındırıyoruz.

Stratejimiz

Kraftidigital ajansının referanslarının kimler olduğu ve hangi markalar ile çalıştığı ve düzeyleri nelerdir? Bunun gibi bilgi, referanslar ve daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlayacak bilgileri şeffaf bir şekilde sizlere sunmaktayız. Şeffaflık bizim en temel başarı hikayemizdir.

Nasıl Çalışıyoruz

Kraftidigital olarak sizlere alternatif medya olan internet ile bütünleşme imkanı sunar. Bunu web sitenizi kurarak başlar ve sizlere Google reklamları, sosyal medya yönetimi, SEO-SEM hizmetleri ile dijital alanda yönlendirmeler ile markanızın kalbini tüm dünyada atmasına yardımcı olur.

Krafti Digital

reklam ajansından fazlası...

Müşterilerimizin memnuniyeti ile motive oluyoruz. Bize güvenen müşterilerimizin büyümelerini onlar ile izleyerek mutluluklarını paylaşıyoruz. KraftiDigital Varlık Yönetimi, finans piyasalarına tutkuyla bağlı, uzman, kararlı ve deneyimli kişilerden oluşan bir ekipten oluşmaktadır. Amacımız, müşterilerimizin sürekli ve sürdürülebilir büyümesini sağlamaktır.

KraftiDigital

Teklif İçin Bize Ulaşın

Bize bırakacağınız iletişim numarası ile sizlere hemen dönüş yapıyoruz…