Google Reklamları

Google Adwords reklamları için bizimle iletişime geçtiğinizde sizin işinizi, hedef kitlenizi tam olarak anlar ve hedef kitlenize yönelik bir strateji geliştiririz.

Çalışmaya başlangıç süresinde Google’ın kendi bünyesinde bulunan hesap uzmanları ve kendi bünyemizdeki sertifikalı reklam uzmanları olarak beraber reklamınızı profesyonelce kurarız.

Firmanızın harcamalarını kontrol edebileceğiniz, anahtar kelimelerinizi, tıklama ve gösterimleri takip edebileceğiniz %100 tamamen şeffaf panel erişimi sağlamaktayız.

Google Adwords Reklamları Nedir?

Google aramalarında kullanıcı bir arama yaptığında ilgili sonuçlarla gösterilen reklamlardır.

Bu reklamlar belirlenen “anahtar kelimeler” doğrultusunda çıkmaktadır. Bu anahtar kelimeler Arama Ağın’da görüntülenmek için otomatik olarak uygun kabul edilir. Bu reklamlar, kullanıcının arama terimleri temel alınarak hedeflenir.

Örneğin Google’da “İtalyan Kahvesi’’ diye aratırsanız, arama sonuçlarının yanında alakalı kahve reklamlarını görürsünüz.

Google Reklamları Nerede Görünür?

Arama Ağın’da reklamlar hem Google arama sonuçları sayfalarında hem de Arama Ağın’daki diğer mülklerin arama sonuçları sayfalarında gösterilir. Google’da reklamlar, arama sonuçlarının yanında ya da yukarısında görünür.

Reklamlarınız, arama ağı iş ortaklarımızın sitelerinde, arama sonuçlarının yanında veya yukarısında, kullanıcı bir sitenin dizininde gezinirken sonuçlar sayfasının bir parçası olarak ya da diğer ilgili arama sayfalarında görünebilir.