Medya Planlama

  Sosyal medya odaklı olarak hareket edecek olan markaların, bu anlamda KraftiDigital farkını görmelerini sağlıyoruz. Reklam verenlerin müşterilerine iletmek istedikleri mesajları hangi süreçlerden geçireceklerini bilememeleri konusunda devreye giriyoruz. Bu sürecin tamamen planlı ve istenilen sonuçlara ulaşma potansiyeline sahip bir halde olmasını temel almaktayız. Sadece dijital medya kanallarıyla sınırlı kalmayarak; TV ve radyo gibi geleneksel medya alanlarında da gereken desteği verebilmekteyiz. Medya planlama işlemlerimiz esnasında gereken mesajın en uygun şekilde hayata geçirilmesinden sonraki zaman diliminde de hedef kitlenin belirlenmesi işlemini de uygulamaya koyabiliyoruz. Tespit ve analizlerimiz sayesinde en doğru yolu izlediğimizi de gösterebilecek türde yer almamızla da öne çıkan bir yerde bulunuyoruz. 
 
  Medya planlama işlemlerimiz doğrultusunda ilk olarak son derecede ayrıntılı bir sosyal medya ile geleneksel medya analizi içerisine girebiliyoruz. Bu sayede de reklamların içerdiği mesajların belirlenmiş olan hedef kitleye en makul ve en hızlı biçimde ulaşmasını sağlamayı temel alıyoruz. Bu anlamda kreatif mesajları ortaya koysak da en az bunun kadar doğru medya platformunun seçiminin de önem arz eden bir konu olduğunu bilmekteyiz. Deneyimimizi tamamen yansıtarak, istenilen geri dönüşü elde etmek isteyen markalara hizmetlerimizi verebilmekteyiz. Giderek daha fazla olumlu etki almasını sağlamamızdan ötürü yaygın olarak tercih edilen bir ajans olarak da gündeme gelebilmekteyiz. 
 
  Medya planlama doğrultusunda her zaman profesyonelliğimizi ön plana çıkarak, bilgi konusunda kesin olarak ödün vermemekteyiz. Ürün ya da hizmetlerin tanıtılarak pazarlanması hususunda sosyal medya yolunu genel olarak izlemekteyiz. Aynı zamanda da hedef kitleye uygun olarak bu sürecin işlenmesini sağlamaktayız. Son derecede sistemli bir çalışmayı gündemimize alarak, araştırma sürecini ilk olarak tamamlamaktayız. En uygun bütçeyle tüm bu süreçleri gerçekleştirmemizle beraber, en doğru medya planlaması işlemini hayata getirebilmekteyiz. Minimum giderlerle maksimum verimi almak isteyenler için en uygun şartları oluşturmaktayız. Doğru kanalların ortaya konulması ve mükemmel bir stratejinin belirlenmesi hususunda ne kadar cazip bir yerde olduğumuzu da ifade edebilmekteyiz. Tamamen kusursuz ve vasıflı sonuçları açığa çıkarma konusunda da etkin kalabilmekteyiz.